• -30%
EUCOMIS BICOLR 5 SZT.

EUCOMIS BICOLR 5 SZT.

34,85 zł 49,79 zł -30%
Brutto
Time left

 

Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją:   49,79 zł

Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Kolor: Zielony-Brązowy

Termin sadzenia wiosna: III - VI

Termin kwitnienia wiosna: VI - IX

Postać produktu: kłącze 

Zimowanie: Nie

Wysokość (cm): 60 cm

Rozmiar: 18-20 

Głębokość sadzenia (cm): 5-8 

Stanowisko: Słoneczne

Uprawa 

Eukomis wymaga stanowiska słonecznego, ciepłego, które będzie osłonięte od silnych wiatrów. Dobrym wyborem będzie podłoże przeciętne lub żyzne. Ważne, by było przepuszczalne i umiarkowane wilgotne.

 

Pielęgnowanie

 

Eukomis wymaga od nas regularnego podlewania w okresie wegetacyjnym. Aby roślina dobrze kwitła, należy też stosować co dwa lub trzy tygodnie nawozy do roślin kwitnących. Na tym jednak nie koniec, ponieważ po przekwitnięciu należy też pamiętać o ścięciu kwiatostanu, czy o tym, że eukomis nie jest mrozoodporny. 

 

Dlatego cebule rośliny należy wykopać i przenieść do pomieszczenia zimę. Najlepiej zrobić to już po pierwszych przymrozkach, a więc w okolicach października.

 

Zastosowanie

 

Eukomis ma uniwersalne zastosowanie, a to oznacza, że sprawdzi się praktycznie wszędzie. Może okazać się dobrym wyborem do przydomowego ogrodu, jak i na teren miejski. Dobrze sprawdza się także w uprawie doniczkowej na balkonach lub tarasach. Jednak to nie wszystko, ponieważ eukomis można też uprawiać w domach lub mieszkaniach

0020
19 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.