DROBNOCEBULOWE

DROBNOCEBULOWE

Chyba każdy z nas po długiej, często pochmurnej zimie, z tęsknotą wygląda pierwszych oznak wiosny. Ci, którzy mają ogródek lub pojemną doniczkę, nie muszą czekać bezczynnie! Wystarczy kupić u nas kwiaty drobnocebulowe i zasadzić je w wybranym miejscu – na rabatce lub w donicy na parapecie. To wszystko, by już w marcu cieszyć się intensywnymi barwami płatków oraz pięknym zapachem!

Nasze kwiaty - oferta

Doświadczonym i początkującym ogrodnikom proponujemy najróżniejsze rośliny, które nie wymagają dużo zaangażowania i pielęgnacji. A mimo to potrafią pięknie ozdobić rabatkę lub parapet! Jak to możliwe? Mimo, że rośliny mają drobne cebulki, nie oznacza to, że kwiaty są równie małe. Wręcz przeciwnie! Są bardzo okazałe!

Proponujemy m.in. Czosnek ozdobny, Tygrysówkę pawią, Albę białą, Iksję, a także Krokosimę, kilka odmian frezji i hiacynty! Kwiaty te są dostępne w różnych kolorach. Część z nich zebraliśmy w mieszanki tak, aby na rabatce pojawiła się prawdziwa mozaika barw! Część sprzedajemy w mieszankach jednokolorowych.

Produkt dodany do ulubionych

  

 

  

 

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na swoje zakupy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.