BYLINY

BYLINY

Masz ulubioną roślinę, z którą nie chcesz się rozstawać po jednym sezonie? A może marzy Ci się piękna rabatka, ale nie znasz się na kwiatach i nie chcesz co roku wybierać czegoś nowego? W takim razie polecamy nasze byliny! Są niezwykle efektowne, w większości łatwe w pielęgnacji i – co najważniejsze – cechują się długą żywotnością! Mogą kwitnąć nawet kilkanaście lat!

Byliny ozdobne – co proponujemy?

Postaraliśmy się, aby nasza oferta była jak najbardziej zróżnicowana. Dlaczego? Wiemy, że jedni wolą kwiaty żółte, inni fioletowe, a jeszcze inni czerwone. Ale na tym nie kończy się ani różnorodność, ani spersonalizowane wymagania. Działki mają różne wielkości, gleba odczyn, a ogrodnicy dysponują określoną ilością czasu, którą mogą poświęcić na pielęgnację roślin.

Wobec tego przygotowaliśmy kwiaty, które różnią się kolorem, wielkością oraz wymaganiami, dotyczącymi nasłonecznienia stanowiska oraz wilgotności i odczynu gleby. Wśród nich znajdą się m.in. astry, jeżówki purpurowe, malwy, piwonie oraz łubin, liliowce i wiele innych roślin!

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.