• -30%
KANNA/CANNA  LOUIS COTTIN 1 SZT.

KANNA/CANNA LOUIS COTTIN 1 SZT.

Ostatnie sztuki w magazynie
8,04 zł 11,49 zł -30%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 8,04 zł

 

Kolor: Żółte 

Termin sadzenia wiosna: III - VI

Termin kwitnienia wiosna: VI - IX

Postać produktu: Bulwa

Zimowanie: Nie

Wysokość (cm): 60-80

Rozmiar: I

Głębokość sadzenia (cm): 6-8

Stanowisko: Słoneczne

 

Uprawa

 

Kanna z racji swojego pochodzenia ma dość wysokie wymagania uprawowe. Przede wszystkim oczekuje od nas ciepłego i słonecznego stanowiska, które będzie osłonięte od wiatru. Dodatkowo konieczne będzie zwrócenie większej uwagi na glebę, ponieważ ta roślina potrzebuje żyznego, próchniczego podłoża, które będzie przepuszczalne i stale lekko wilgotne. Odczyn pH powinien być lekko kwaśny lub obojętny.

 

Pielęgnowanie

 

Kanna szybko rośnie i długo kwitnie, więc oczekuje systematycznego zasilania w okresie wegetacji. Dobrym wyborem będą wieloskładnikowe nawozy dla roślin kwitnących, które należy aplikować co 7-10 dni. 

 

Należy też pamiętać o regularnym nawadnianiu, czy o tym, że mamy do czynienia z rośliną, która nie toleruje mrozu. Dlatego przed zimą należy ją wykopać i przechowywać w chłodnym pomieszczeniu.

 

Zastosowanie

 

Kanny mają szerokie zastosowanie, więc to, jak je wykorzystamy, zależy od naszych preferencji. Na pewno będą dobrze wyglądać pośrodku trawnika, jak i w centralnym punkcie rabaty. Poza tym stanowią idealne dopełnienie ścian budynków, czy nawet ogrodzenia. Niższe odmiany można nawet uprawiać w pojemnikach.

0020
1 Przedmiot
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

  

 

  

 

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na swoje zakupy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.