ZANTEDESCHIA KALLA BIAŁA 1 SZT.

ZANTEDESCHIA KALLA BIAŁA 1 SZT.

11,39 zł
Brutto

 

Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją:  11,39zł

Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Kolor: Biały  

Termin sadzenia wiosna: III - VI

Termin kwitnienia wiosna: VI - IX

Postać produktu: Cebulka

Zimowanie: Nie

Wysokość : 50 cm 

Rozmiar: 14 +

Uprawa

 

Praktycznie wszystkie gatunki Kalli preferują stanowiska ciepłe i dobrze nasłonecznione, ale zdarzają się również takie, które lepiej czują się w lekko ocienionych miejscach. Dlatego przed zakupem lepiej zapoznać się z tym, z jakim gatunkiem mamy do czynienia. 

 

Więcej uwagi warto poświęcić też na wybór podłoża, ponieważ ten gatunek rośliny preferuje lekkie i przepuszczalne gleby, które będą miały odczyn obojętny. Poza tym gleba powinna być stale i umiarkowanie wilgotna.

 

Pielęgnowanie

 

Kalla to roślina, która nie radzi się z oddziaływaniem mrozu, więc często ich uprawa w gruncie kończy się niepowodzeniem. Mimo wszystko jeśli chcemy, to w okresie letnim możemy sadzić kalie w ogrodzie, a w okresie jesienno-zimowym przenosić je do domu. Samo sadzenie przypada na okres od lutego do lipca i cebulki sadzi się na około 6-10 cm głębokości. Później wystarczy pamiętać o regularnym podlewaniu, najlepiej 2 razy w tygodniu. 

 

Zastosowanie

 

Kalla to dobry wybór do naszych ogrodów, ale również na tarasy, czy balkon. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, by uprawę doniczkową przenieść do wnętrz naszych domów, mieszkań, czy biur.

0020
10 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

  

 

  

 

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na swoje zakupy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.