• -30%
ASTER APOLLO 1 SZT.

ASTER APOLLO 1 SZT.

6,99 zł 9,99 zł -30%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 6,99 zł

 

Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 9,99 zł

 

Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Kolor: Biały

Termin sadzenia wiosna: III - VI

Termin kwitnienia wiosna: VI - IX

Postać produktu:  Kłącze

Zimowanie: Tak

Wysokość (cm): 30-35  cm 

Rozmiar: I

Uprawa

 

Astry nie mają specjalnych wymagań dotyczących podłoża, więc nie sprawia mu problemów zakorzenienie się nawet w dość ubogiej glebie. Tym niemniej warto brać pod uwagę podłoże umiarkowanie wilgotne, ale nigdy trwale mokre. Warunkiem koniecznym do dobrego wzrostu jest słoneczne stanowisko, ponieważ w cieniu nie dość, że astry nie będą kwitnąć, to możemy je narazić na infekcje grzybowe. 

 

Pielęgnowanie

 

Astry wymagają odpowiedniej wilgotności podłoża, więc trzeba pamiętać o regularnym podlewaniu, ale nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu. Wysokie odmiany astrów wieloletnich wymagają podwiązywania i to w odpowiednim czasie,  ponieważ pędy, które położą się na ziemi, nie dadzą się łatwo wyprostować. Gdy już doczekamy się kwiatów, to należy obserwować roślinę i usuwać przekwitłe koszyczki kwiatowe. 

 

Zastosowanie

 

Astry to idealny wybór do ogrodu, ale pamiętajmy, że najlepiej prezentują się w większych skupiskach. Dobrze znoszą otoczenie wyższych roślin, ponieważ te dodatkowo chronią łodygi przed wiatrem. Mniejsze odmiany astrów sprawdzą się też skraju rabaty, czy nawet  jako pas oddzielający od trawnika. 

0045
34 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

  

 

  

 

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na swoje zakupy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.